ایرانیت-سیمانی008
۰۷
تیر

ایرانیت سیمانی

ایرانیت سیمانی از شاخص ترین و شناخته شده ترین انواع ایرانیت است.برای نصب ایرانیت سیمانی بدلیل وزن زیاد و شکننده بودن آن باید دقت بیشتری به خرج داد. نام دیگر ایرانیت سیمانی ایرانیت پنکوسیم است. پنکوسیم ماده ای است که از ترکیب سیمان و پنبه ایجاد می شود و برخلاف فایبرگلاس، غیرقابل انعطاف است و مقاومت وزن بیشتری نسبت به آن دارد. به ایرانیت ساخته شده از پنکوسیم با ضخامت زیاد و صاف اترنیت و به نوع لوله ای شکل آن آذریت می گویند. ازجمله مزایای ایرانیت سیمانی می توان به سازگاری با محیط زیست، قابلیت اجرا بدون نیاز به ملات و مصالح، مقاوم در برابر آتش و گرما و افزایش ایمنی محیط به خاطر مقاومت بالا شاره کرد.

ایرانیت-سیمانی007

ایرانیت سیمانی در ساخت سقف سوله، ساخت شیروانی، ساخت انباری، ساخت اتاقک کاربرد دارد.از پنکوسیم نیز به عنوان پوششی برای انواع سقف ها و دیوارها استفاده می گردد. اتصال ایرانیت سیمانی با پیچ ومهره صورت می گیرد. بدلیل وزن خاک از ایرانیت سیمانی در زیزمین ها استفاده نمیگردد، چراکه ممکن است وزن خاک سبب تخریب ورق های ایرانیت سیمانی گردد

هزینه نصب و اجرا ایرانیت سیمانی

عوامل مختلفی در هزینه نصب و اجرا ایرانیت تاثیرگذارند؛ از جمله نوع ایرانیت، مواد اولیه به کار رفته،نوع برند و کیفیت آن، متراژ و.. .برای دریافت اطلاعات از هزینه نصب ایرانیت سیمانی و خرید آنلاین مصالح ساختمانی با مصالح ساختمانی شریفی تماس بگیرید.