قیمت ایرانیت01
۰۵
تیر

قیمت ایرانیت به چه عواملی بستگی دارد؟

نوعی ورق موج دار ساخته شده از سیمان و یا پنبه نسوز که برای پوشش دیوار سقف(سقف شیب دار) امورد استفاده قرار می گیرد.بعلاوه از این از این ورق برای معابر عمومی و خصوصی و یا کور کردن نور دید در ساختمان ها استفاده می شود. ورق ایرانیت در انواع مختالفی مانند موج‌دار، فایبرگلاس یا پلاستیکی، سیمانی، فلزی و گالوانیزه وجود دارد؛ که نوع موج دار آن بسته به کاربردش انواع مختلفی دارد.

این مصالح ساختمانی در انوع مختلف فایبرگلاس، گالوانیزه و سیمانی وجود دارد. ورق ایرانیت فایبرگلاس از پشم شیشه و فایبرگلاس تشکیل شده که به آن عایق صدا و حرارت بودن نیز می‌دهد. ورق ایرانیت گالوانیزه از ورق فولادی با پوشش روی تشکیل شده است.ویزگی هایی همچون عایق بودن به صوت و حرارت، استحکام بسیار بالا، وزن سبک و آسانی اجرا،مقاومت به حرارت و گرما،عدم نیاز به مصالح خاص برای اجرا،طول عمر بالا،امکان استفاده در همه اماکن و درزها و گوشه‌ها و…در ورق ایرانیت از جمله مزایای این مصالح ساختمانی می باشد.

قیمت ایرانیت

کاربردهای مختلف انواع ورق ایرانیت

فایبرگلاس

ساخت نورگیر و انواع گلخانه

پوشش سقف‌های سرویس بهداشتی

ساخت آلاچیق و پارکینگ

ساخت پوشش مرغداری و آبخوری دام

ساخت انبار و سوله و فضاهای کوچک، ساخت ناودانی

سیمانی:

ساخت شیروانی، انباری، اتاقک و سوله

ورق ایرانیت سیمانی صاف برای ساخت دیوارهای داخلی و سقف‌ها کاربرد دارد.

اجرای پارتیشن نمای داخلی

گالوانیزه:

ساخت سقف و بدنه سوله‌ها و سالن‌ها

ساخت لوله‌های بخاری

سقف شیروانی ویلاها و ساختمان‌ها

ساخت نردبان کابل و سینی کابل

قیمت ایرانیت

این دسته از مصالح ساختمانی بدلیل تنوع در مواد اولیه، قیمت های متفاوتی را در بازار دارد. برای دریافت اطلاعات از مصالح ساختمانی در اصفهان و قیمت ایراینت با مصالح ساختمانی شریفی تماس بگیرید.