بلوک-هبلکس-02
۰۸
تیر

قیمت بلوک هبلکس

بلوک سبک aac یا بلوک هبلکس آن دسته از مصالح ساختمانی است که از جنس بتن هستند و از جنس ترکیبی سیمان، آهک، پودر آلومینیوم و سیلیس ساخته می شوند این مصالح ساختمانی بیشتر برای عایق کاری در بیرون و داخل ساختمان کاربرد دارد. بلوک هبلکس در قسمت های مختلفی از قبیل سیم کشی و لوله گذاری استفاده می گردند و در صورت استفاده از بلوک هبلکس نیاز به عایق کاری مجدد نیست.

مزایای بلوک هبلکس

  • وزن پایین: یک چهارم وزن آجر که سبب افزایش سرعت در دیوارچینی و در نتیجه صرفه جویی در هزینه های کارگر ساختمان و مصالح
  • مقاومت بیشتر: در برابر زمین لرزه و تنش های بیرونی
  • عایق بودن: در برابر صدا، گرما و سرما
  • کندی هدایت آن برای گرما و انتقال آتش و جلوگیری از آتش سوزی

برای آشنایی با مصالح ساختمانی مقاوم در برابر آتش اینجا کلیک کنید.

بلوک-هبلکس-03

طرز استفاده از بلوک هبلکس

بلوک هبلکس باید قبل از استفاده خیس گردد و این امر نه تنها وزن را افزای ش نمی دهد بلکه سبب افزایش خاصیت عایق آب بودن هبلکس می گردد. از آنجایی که بتن هبلکس استحکام کنتری نسبت به بتن دارد نمی توان از آن در دیوارهایی مانند دیوارهای حمال و باربر استفاده کرد. بهترین مکان استفاده از بلوک هبلکس، دیواره های داخلی هستند.

قیمت بلوک هبلکس

در انتخاب و خرید مصالح ساختمانی، باید نهایت دقت و سخت­گیری صورت گیرد؛ چرا استحکام و ایمنی یک ساختمان  به کیفیت و قابلیت­های مصالح ساختمانی به کار رفته در آن بستگی دارد. بنابراین انتخاب مصالح ساختمانی با کیفیت و مقاوم در برابر عوامل محیطی، اهمیت زیادی در ساخت و ساز اصولی و رعایت استانداردهای ساختمان سازی دارد. برای تهیه و خرید آنلاین مصالح ساختمانی در اصفهان و قیمت بلوک هبلکس با مصالح ساختمانی شریفی تماس بگیرید.